< návrat zpět

ROK 2015

12.4.2015

Tak jsme se konečně dočkali a byli se pomuchlat s Keryho dětičkami. Jsou to prostě úžasňáci ! Dokonale vymazlení, kontaktní, zvědaví, nebojácní raubíři. Jsem pyšná "babička" . Více fotek, informací a video najdete v rubrice krytí Ištar Vita canina.

 

 


8.4.2014

Dneska jsme byli mile překvapeni z umístění kluků na CHP ve výkonu v kategorii sportovní kynologie :) . Centaurus FF 5.místo a Randy Krosandra 10.místo :) tak se pokusíme tento rok zamířit do vyšších míst. Všem kategoriím gratulujem !

 


2.4.2015

Jupííííí ! ♥ Máme potvrzenou březost, 08.05.2015 čekáme choďátka ♥

♥ Centaurus Fidelis et Fortis a Vampy Cesarena LuKato Gold ♥

 


8.3.2015

Tak jsme měli s Kerym krásný a úspěšný víkend.
V sobotu jsme se vydali na oficielní závody dle NZŘ, kde se Kery umístil na 1.místě z 15 závodících se ztrátou pouze 1bodu na aportu. Jinak byl od p.Vávry pochválen za velmi líbivou poslušnost, krásnou koncentraci na psovoda, bezchybné provedení cviků, až na ten aport kde byl malý překus. No červenala jsem se až na patách a Kery se vlnil radostí :)
Odměnou mu bylo v pátek a neděli nakrytí krásné fenečky Vampy Cesarena Lukato Gold ♥ . Kery se ukázal jako drak :D čuch, hop, skok a bylo. Tak teď si budeme držet pěsti ať se narodí malí prcci. Jsem na toho svojeho kluka pyšnáááá ♥

 


26.2.2015

Kery je taťkááá ♥ dnes brzo ráno se Kerymu a Ištarce narodilo 8 štěňátek - 5holek a 3kluci ♥ Všechna štěňátka byla ještě před narozením zadaná.

Fotky štěňátek zde : http://vitacanina.rajce.idnes.cz/N_Vita_canina_2_dny

 

 


8.2.2015

Tak jsme se vydali na DuoCacib Brno.Tentokrát jsme přihlásili jen Keryho do třídy pracovní, protože oba rozhodčí mají raději světlejší psy.

Sobota - V1, CAC

Neděle - V1 

Posudky v rubrice výstavy :)

 

 


27.1.2015

Tak to máme potvrzeno.Kery se koncem února stane tátou cca 6-8 štěňátek ! Jupiiiiiiiiiiiiiiiii ♥

Více info zdehttp://randykrosandra.cz/index.php?p=istar-vita-canina

 

 


4.1.2015

Dnešní národka v Brně 
Centaurus FF - třída pracovní - V1, CAC
Randy Krosandra - třída šampionů - V2, Res.CAC 
Dnes jsem vlastně podle posudku vystavovala dva totožné psy :D a já se furt divím, jak je naši kamarádi nemohou rozeznat 
Jinak tady pár fotek...fenečky bohužel nemám a kvalita taky nic moc...ale na památku alespoň něco http://zzuzzik.rajce.idnes.cz/Narodni_vystava_Brno_3.1.2014_Chodsky_pes/

 

NOVINKY ZA ROK 2014 NAJDETE JIŽ V ARCHIVU :)