O NÁS

Jak jsme k Chodskému psu přišli :) 

Byl to den na který jsme všichni čekali několik let, měsíců, dnů….aniž by to někdo z nás tušil.Tento den nám svým způsobem změnil život.Byl to den kdy se nám splnil dětský sen, do našich srdcí přišel Chodský pes.

Byli to dlouhé dny přemlouvání, které vždy skončili stejně …velkého psa do paneláku ? NE ! Vždyť jsi ve škole a já mám práce až nad hlavu.Ale mami když já se mu opravdu budu věnovat, vstávat každé dvě hodiny aby se štěně vyvenčilo, utírát případné nehody doma, chodit na dlouhé procházky ! Řekla jsem NE ! znělo vždy při mém dalším návalu přemlouvání....

...Uběhly další dlouhé měsíce a já už se smířila s tím, že si svého vlastního psa pořídím, až za několik let.Ale den se se dnem sešel a mamka to nevydržela taky, a k jejímu rozhodnutí, přispěl i fakt, že nás málem několikrát vykradli( děkuji zloději, jsem vám vděčná :D ).Ale když pes tak Chodský, ideální přítel do naší rodiny,a byl to můj sen, řekla mamka a po dlouhých přípravách a domluvách s dědou, jestli nám bude ochotný psa pohlídat když pojedeme na dovolenou, začala obvolávat chovatelské stanice CHP.Do oka nám nakonec padla stanice Krosandra a v životě nebudeme litovat.Tihle úžasní majitelé a chovatelé CHP, nám dali toho nejlepšího psa co jsme si mohli přát.Za což jim patří velký dík ! I za všechny rady a informace, které nám stále ochotně zodpovídají.

Po velkých přípravách doma nastal den D a já jsem si domů nesla, tu malou černou kuličku s očkama mluvícími za vše.Jsem to já, ten kterého jste si tolik přáli ! Milujte mě a já vás budu milovat jak nejlépe to umím.

Dny šly rychle za sebou a z malého štěňátka vyrostl krásný pes.Pes Milující snad vše.Běhání za balonky, obrovská ochota a trpělivost se začínajícími kynology, obrovská radost z obran, ochota učit se i to méně pro něj zábavné - stopy.Hraní si s dětmi, hlazení od starších lidí, dlouhé procházky, sníh, voda, slunce, déšť, zvířata, spaní v posteli, drbání na čumáku…………Díky CHS Krosandra jsme kromě člena rodiny , udělali z Redyho jak všestranného psa, výstavního šoumena tak snad i budoucího tátu.Protože by byla velká škoda, abychom si psa s tak úžasnou povahou nechaly jen pro sebe !

Je to pes milující svoji rodinu, pes hoden koruny.Ale před zlými lidmi i odvážný a úctyhodný ochránce !

Vím že už nikdy nevstaneme aniž bychom já nebo mamka do 5minut nestály s vodítky v rukou, ve vánici, bouřce nebo největších vedrech.Nesníme si jogurt aniž bychom nebyli  hypnotizovány párem hnědých očí a potichu čekajíc než mu dáme vylízat kelímek, nestane se, že by jsme zavřely na 5minut dveře a za nimi se nevrtěl radostí,neodejdeme z domu aniž by jsme nespatřili ten vyčítavý pohled jeho očí, a fakt s tebou do té práce nemůžu ? neuděláme krok aniž by za našimi paty nestál náš pes…pes, náš věrný přítel.Nedovedu si představit, že bychom z domu odcházely bez stálého následování psích tlapek, našeho černého anděla ! 

Kontaktní údaje

Naše rodina sídlí ve Zlíně.Bydlíme v paneláku, ale v okolí je plno lesů a luk, kde se kluci každý den prohání. 200m od nás je i oplocená zahrada a pár kilometrů ve vesnici Březová, máme baráček s velikou zahradou.

Rádi si vyměníme zkušenosti o CHP nebo zajdeme na nějakou psí procházku.Můžeme poradit my vám a taky vy nám :) .Nebo se jen můžete seznámit s tímto úžasným plemenem.

Jméno : Zuzana a Lenka Péčková

Email :  zuzkapeckova@seznam.cz

Tel.: Já 608 756 814 nebo Mamka 777 842 077